Zobacz nagrody,
które zdobył iposystem

 • Lider Informatyki magazynu Computerworld odbywa się nieprzerwanie od 22 lat. To konkurs z najdłuższą tradycją na rynku, który przez lata wypracował sobie renomę i prestiż w środowisku menedżerów zarządzających informatyką w przedsiębiorstwach. Lider Informatyki co roku wyłania i nagradza organizacje, których rozwiązania informatyczne wyróżniają się na rynku i nadają ton cyfrowej transformacji, skutecznie wpływają na biznes klientów i przynoszą wymierne korzyści biznesowe.

 • Godło "Teraz Polska" przyznane w kategorii "Innowacje". Godło jest przyznawane produktom i usługom, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

 • Pierwsza nagroda w plebiscycie „Wybór Konsumentów” na najlepszy produkt nagrodzony Złotym Medalem podczas targów ITM POLSKA 2015 w Poznaniu. Nagroda „Złoty Medal - Wybór Konsumentów” jest wyjątkowo prestiżowa. Wyróżnienie to mogą uzyskać wyłącznie zdobywcy Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, których wyłania Sąd Konkursowy. Świadczy o najwyższej ocenie wystawionej zarówno przez ekspertów i przedstawicieli branży, jak i konsumentów.

 • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska (Innowacje-Technologie-Maszyny). Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

 • Medal EXPO Silesia w kategorii Technologia przyznany przez Komisję Konkursową Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2013, Międzynarodowych Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA 2013, Targów Techniki Laserowej LASERexpo 2013.

 • Medal EXPO Silesia przyznany przez Komisję Konkursową Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki w kategorii Technologia, za kolejną wersję systemu IPOsystem.

 • Tytuł „Najciekawsze z najlepszych” za rok 2013 za wdrożenie unikatowego systemu zarządzającego produkcją IPOsystem dla Andrychowskiej Fabryki Maszyn Defum.

  Wyróżnienie przyznane zostało na Forum „Zmieniamy Polski Przemysł” przez redakcję Miesięcznika Gospodarczego Nowy przemysł i portalu wnp.pl.

 • Główna nagroda w konkursie Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2014. Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych innowacyjnych rozwiązań w logistyce, transporcie i produkcji, które wdrożono lub usprawniono w tych sektorach w ciągu ostatnich dwóch lat, lub które wkrótce będą implementowane.

 • Medal przyznany przez Kapitułę Konkursową Targów Kielce 2014, Stom-BLECH, Stom-TOOL, Stom-LASER, Spawalnictwo, Control oraz Targów Wirtualizacji Procesów WirtoProcesy 2014.

Przeczytaj najnowsze informacje na temat IPOsystem